O nas

Przedsiębiorstwo „Piaskowiec” Andrzej Gorlaszyński rozpoczęło swoją działalność w roku 2005. Jednakże doświadczenie w branży robót ziemnych i drogowych oraz branży transportowej zaczęliśmy gromadzić już w roku 1987 pod szyldem T.C.R.Z. W roku 1994 T.C.R.Z. przemianowało się na T.C.R.Z. Jag-Trans i funkcjonuje pod tą nazwą do dziś, zajmuje się głównie usługami transportowymi oraz sprzętowymi (praca koparkami, koparkoładowarkami, ładowarkami itp.). Wraz z zakupem 6 nowych betonowozów, w roku 2007, powstała firma Jag-Bet, która funkcjonuje do dziś.

 

Tak było kiedyś …

 

1987
1995
1997
1999
1999 (2)
 
 
 

 

Firma Piaskowiec specjalizuje się w kompleksowym wykonawstwie robót ziemnych, drogowych i betonowych (jako generalny wykonawca lub podwykonawca), w których wspiera ją firma Jag-Trans i Jag-Bet. Dzięki ponad 30 letniemu doświadczeniu jesteśmy jedną z wiodących firm w rejonach Piły i północnej Wielkopolski. Wraz z naszymi partnerami realizujemy usługi na terenie całego kraju. Znaczny potencjał maszynowy, transportowy oraz doświadczony i wykwalifikowany zespół pracowniczy, umożliwia nam wykonywanie wysokiej jakości usług przy zachowaniu konkurencyjnych cen i podejmowaniu się skomplikowanych, ambitnych zadań na terenie całego kraju. Wszystkie usługi wykonujemy profesjonalnie, skrupulatnie, rzetelnie i terminowo. Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia. Posiadamy ponad 100 jednostek sprzętowo-transportowych oraz własny mobilny serwis maszyn.

 

Wykonaliśmy już wiele realizacji dla przedsiębiorstw i osób prywatnych, niektóre z nich mogą Państwo zobaczyć w zakładce „Realizacje”. Współpracujemy z wieloma wiodącymi przedsiębiorstwami z branży budowlanej m.in. Pil-Building Sp. z o.o., Termotech Sp. z o.o., Erbud International Sp. z o.o., Pekabex S.A., ALSTAL Grupa Budowlana sp. z o.o. sp. k., Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego „KARTEL” S.A., Sezup Clima Sp. z o.o., Trakcja S.A., Budrem Sp. z o.o. sp.k., Budimex S.A., Skanska S.A., Strabag Sp. z o.o., Agricon Sp. z o.o., Control Process S.A.

 

 

W celu zwiększania efektywności naszych usług i usatysfakcjonowania Państwa wymagań wobec nas, nieustannie rozwijamy kompetencje nasze oraz naszych pracowników. Poszerzamy nasz park maszynowy, aby być jeszcze skuteczniejszymi w wykonywaniu zleconych nam zadań. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu, zebranemu przez ponad 30 lat, jesteśmy w stanie doradzić Państwu w sprawie metod wykonywania poszczególnych prac, tak aby były one zrealizowane w sposób bezpieczny, skuteczny i możliwie jak najszybszy. Zapraszamy do współpracy.